arrow_backEmergency WASH

Надійне планування рішень з водопостачання в надзвичайних ситуаціях

eCompendium — це комплексний та структурований онлайн-інструмент з розвитку потенціалу та підтримки прийняття рішень, що дозволяє в режимі реального часу фільтрувати та налаштовувати проєкти з водопостачання в умовах надзвичайних ситуацій. Він надає детальну інформацію щодо ключових критеріїв прийняття рішень для всіх перевірених технологій водопостачання у надзвичайних ситуаціях, а також інформацію з загальних питань, необхідну для прийняття обґрунтованих рішень щодо вибору технологій водопостачання в умовах надзвичайної ситуації.

   Розпочати зараз

Інструменти з підтримки прийняття рішень

eCompendium – це систематична добірка всіх актуальних технологій з водопостачання в умовах надзвичайних ситуацій. У посібнику технології розділені на функціональні компоненти, визначено ключову термінологію та подано коротку інформацію про ключові критерії прийняття рішень щодо широкого спектру технологій водопостачання в умовах надзвичайних ситуацій та пов'язаних з ними наскрізних питань. Цей посібник сприяє прийняттю обґрунтованих рішень, забезпечуючи необхідну основу для визначення відповідних комбінацій технологій у певному контексті, а також для конфігурації всіх рішень щодо надання послуг водопостачання: від джерела, через водозабір, забір та обробку, до кінцевого розподілу та варіантів очищення й безпечного зберігання води в домашніх умовах.

Конфігурування та спільне використання в режимі реального часу

eCompendium дозволяє цілеспрямовано та залежно від контексту фільтрувати технології та конфігурувати в режимі реального часу всі рішення з водопостачання. Всі індивідуальні конфігурації, зроблені під час використання доступних опцій фільтра та інструменту конфігуратора, можуть бути легко передані зацікавленим колегам та іншим спеціалістам із водопостачання. Відповідна інформація про технології та наскрізні питання може бути попередньо відібрана та передана або додатково обговорена з онлайн-спільнотою експертів та практиків у галузі водопостачання.

Від допомоги до розвитку

У eCompendium розглядається широкий спектр сценаріїв, з якими можуть зіткнутися працівники гуманітарної сфери WASH під час планування, впровадження та експлуатації відповідних послуг водопостачання, охоплюючи технології, придатні для застосування на етапах гострого реагування, стабілізації та відновлення. Це являє собою край важливе значення, оскільки гуманітарне співтовариство все частіше стикається з довготривалими та затяжними кризами, з високою потребою враховувати аспекти сталості та вносити свій внесок у взаємодоповнюваність між гуманітарною сферою та сферами розвитку.

Цільова аудиторія

eCompendium в основному націлений на гуманітарних працівників на місцях, місцеві служби швидкого реагування, інженерів, планувальників, представників відповідних урядів, академічних установ, агенцій з нарощування потенціалу та фахівців з WASH, які беруть участь у гуманітарному реагуванні на проблеми WASH та подальшій діяльності зі стабілізації та відновлення.

Відкриті та безкоштовні рішенняя

Вся надана інформація та графіка є відкритою та безкоштовною. Дозвіл надається для спільного використання та відтворення, повністю або частково, для освітніх, наукових, гуманітарних або пов’язаних з розвитком цілей, за винятком тих, що передбачають комерційний продаж, і за умови повного цитування джерела.

Співробітництво

eCompendium — є результатом спільних зусиль партнерів Глобального кластеру WASH, Німецької мережі WASH, Університету прикладних наук і мистецтв Північно-Західної Швейцарії та SuSanA за участі широкого кола міжнародних експертів та організацій. Він буде постійно оновлюватися, і користувачам пропонується надавати прямий зворотній зв’язок, щоб забезпечити якість та подальшого вдосконалення платформи.


Загальні питання

Вибір відповідного поєднання технологій водопостачання залежить не лише від технічних міркувань. На це впливає безліч навколишніх факторів і загальних проблем. У цьому розділі представлені загальні питання та довідкова інформація, яку слід враховувати при прийнятті рішень щодо технологій та проєктування.

Словник

Додано окремий розділ словника, який дозволяє ознайомитися з деякими ключовими термінами та лексикою, що використовуються в сфері технологій водопостачання, а також функціональними групами, до яких вони належать.

Довідковий розділ

Цей розділ містить корисну інформацію щодо структури та використання eCompendium, докладні відомості про всі доступні інструменти та функціональні можливості веб-сайту, а також багато іншого для кращого ознайомлення з eCompendium.

Можна завантажити повну версію «Компендіуму санітарних технологій у надзвичайних ситуаціях» англійською або французькою мовами. Якщо ви зацікавлені в отриманні друкованої копії публікації (англійською чи французькою), будь ласка, зв'яжіться з нами.

Завантажити книга замовлень


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Це ще бета-версія!

У найближчі тижні та місяці платформа буде удосконалюватися, щоб надати більше мовних опцій та додаткових функцій. Будь-які коментарі та відгуки, які допоможуть покращити та розвинути платформу, будуть високо оцінені.

Надіслати відгук
arrow_upward